NAZWA
O NAS / SJF dostępny

W trakcie tegorocznego Sopot Jazz Festival chcemy zadbać, aby był on jeszcze bardziej dostępny. Wszędzie tam, gdzie to możliwe i od nas zależne, otwieramy się na Was i na Wasze potrzeby. Zdajemy sobie sprawę, że przed nami jeszcze daleka droga, aby zapewnić pełną dostępność, ale jesteśmy przekonani, że każdy kolejny krok na tej drodze jest ważny i potrzebny. Wierzymy, że w niedalekiej przyszłości nasz festiwal nie będzie miał żadnych barier.  W tym procesie bardzo liczy się dla nas Wasze zdanie i opinia, dlatego prosimy – podzielcie się nim w trakcie lub po festiwalu!

  1. Organizatorzy przewidują bezpłatny bilet dla osoby wspierającej osobę z niepełnosprawnością. Potrzebę otrzymania jednej, dodatkowej, nieodpłatnej wejściówki należy zgłosić przy zakupie biletu w punkcie stacjonarnym lub od razu po zakupie przez Internet w Biurze Obsługi Widza (Sopot, ul. Moniuszki 12, bilety@bart.sopot.pl, tel. 58 555 84 07). 

  2. Osoby z niepełnosprawnościami mogą uczestniczyć w wydarzeniach festiwalowych wraz z przeszkolonym psem przewodnikiem lub psem asystującym.

  3. Organizatorzy zapewniają asystę dla osób z niepełnosprawnością wzroku w poruszaniu się w przestrzeni miejsc koncertowych. Prosimy o zgłaszanie takiej potrzeby mailowo zjanuszkiewicz@bart.sopot.pl lub telefonicznie +48 882 628 416.

  4. Osoby z zaburzeniami sensorycznymi oraz nadwrażliwością zmysłową będą wpuszczane na teren Opery Leśnej i Radisson Blu Hotel poza kolejnością. Prosimy o zgłoszenie takiej potrzeby osobom sprawdzającym bilety lub wolontariuszom.

  5. Bardzo istotną grupą, dla której chcielibyśmy uczynić nasz festiwal jeszcze bardziej dostępnym, są rodziny z dziećmi.

  • Dzieciom do 3 roku życia przysługuje bezpłatne wejście. 

  • W trakcie wydarzenia organizatorzy zapewniają zatyczki do uszu dla dzieci.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z Zuzanną Januszkiewicz (zjanuszkiewicz@bart.sopot.pl, +48 58 555 84 17).

ORGANIZATORZY/PARTNERZY

Polityka cookies

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.