NAZWA
O NAS / SJF dostępny

Podczas Sopot Jazz Festival chcemy zadbać, aby był on wydarzeniem muzycznym dostępny dla Wszystkich. Wszędzie tam, gdzie to możliwe i od nas zależne, otwieramy się na Was i na Wasze potrzeby. Zdajemy sobie sprawę, że przed nami jeszcze daleka droga, aby zapewnić pełną dostępność, ale jesteśmy przekonani, że każdy kolejny krok na tej drodze jest ważny i potrzebny. Wierzymy, że w niedalekiej przyszłości nasz festiwal nie będzie miał żadnych barier! 

W tym procesie bardzo liczy się dla nas Wasze zdanie i opinia, dlatego prosimy – podzielcie się nim w trakcie lub po festiwalu!

  1. Osoby z niepełnosprawnościami mogą uczestniczyć w wydarzeniach festiwalowych wraz z przeszkolonym psem przewodnikiem lub psem asystującym.

  2. Organizatorzy zapewniają asystę dla osób z niepełnosprawnością wzroku w poruszaniu się w przestrzeni miejsc koncertowych. Prosimy o zgłaszanie takiej potrzeby mailowo w Biurze Obsługi Widza (Sopot, ul. Moniuszki 12, bilety@bart.sopot.pl lub telefonicznie pod numerem: 58 555 84 07). 

  3. Osoby z zaburzeniami sensorycznymi oraz nadwrażliwością zmysłową będą wpuszczane na koncerty poza kolejnością. Prosimy o zgłoszenie takiej potrzeby osobom sprawdzającym bilety lub wolontariuszom.

  4. Bardzo istotną grupą, dla której chcielibyśmy uczynić nasz festiwal jeszcze bardziej dostępnym, są rodziny z dziećmi.

  • Dzieciom do 3 roku życia przysługuje bezpłatne wejście. 

  • W trakcie wydarzenia organizatorzy zapewniają zatyczki do uszu dla dzieci.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Widza (Sopot, ul. Moniuszki 12, bilety@bart.sopot.pl, tel. 58 555 84 07). 

ORGANIZATORZY/PARTNERZY

Polityka cookies

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.